Produkcja gier reklamowych

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji gier reklamowych (advergames).

Produkujemy gry na różne platformy:

  • gry na strony internetowe (Flash, unity3d)
  • gry na smartfony (Android, iPhone)

W zależności od założeń kampanii oraz posiadanego budżetu:

  • piszemy scenariusze, tworzymy silniki, przygotowujemy materiały video oraz grafikę na potrzeby Klienta;
  • Get A Free Discount Now. No Prescription. Proscar is used for treating urinary problems caused by an enlarged prostate gland (benign prostatic

  • tworzymy gry reklamowe w KV Klienta w oparciu o gotowe już silniki i mechanizmy gier (takie jak Pac-Man, Tetris, Space Invaders, itp. ). Dzięki takiemu podejściu skracamy czas produkcji gry i obniżamy koszty.

Obalamy mit, że w gry grają tylko ludzie mający stosunkowo dużo czasu i mało pieniędzy. W gry grają bowiem wszyscy. sildenafil citrate 25/50/100/120/150/200mg. generic viagra is used to treat male impotence also known as. also, it has been approved by W oparciu o twarde demograficzne dane statystyczne, informacje o motywacji graczy, dobór serwisów kontekstowych przy osadzeniu gier reklamowych i ich promocji – jesteśmy w stanie „ograć” każdą branżę i przygotować adekwatną do wymogów kampanię. Idąc w duchu filozofii „Sky is the limit” zrealizowaliśmy z powodzeniem ponad 90 projektów m. in. dla takich klientów jak Polbank, Bank PKO BP, Therma Technologie, Play, Hopp, Polskie Radio, Nestle, DAX Cosmetics, Polomarket oraz Generali. Zaplecze specjalistów (m. in. psychologów) pozwala nam także na podjęcie współpracy w zakresie produkcji gier edukacyjnych dla dzieci na różnym etapie życia.

Dodatkowe świadczenia

Gry Flash są najlepszym nośnikiem mechanizmów konkursowych. Umożliwiają tworzenie rankingów, na podstawie których wybierani są najlepsi gracze (osoby, zdobywające najwięcej punktów / najaktywniejsi gracze, itp. ). Konkurs uatrakcyjnia serwis Klienta, buduje świadomość na temat jego produktów, a przede wszystkim zachęca odbiorców do interakcji – rywalizacja z innymi graczami o nagrody, podnosi grywalność samej gry. http://pro-essay-writer.com/. Konkurs pozwala nam na legalne pozyskiwanie bazy mailowej, która może być wykorzystana później do wysyłki, np. newsletterów. Oferujemy kompleksową obsługę konkursów, która polega na przygotowaniu zaplecza technicznego, regulaminu, obsługą pozyskiwanej bazy mailowej i przygotowaniem listy potencjalnych zwycięzców. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi silnikami do gier:


.

Powrót